Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fantasm/domains/pasmanteria-kolor.pl/public_html/wp-content/themes/mariana-handmade/includes/lists.php on line 422
MyBoshi - Pasmanteria Kolor

MyBoshi

Hit sezonu czapka z włóczki MyBoshi

Chcielibyśmy zaproponować Wam stworzenie jedynej w swoim rodzaju czapki z unikalnego produktu: włóczki MyBoshi. Nadchodzi sezon sportów zimowych, prezentów na święta a zatem łapiemy za szydełka lub  druty i do dzieła.

Poniżej krótka historia na temat firmy i włóczki MyBoshi. Przeczytajcie bo warto. Tak samo jak produkt, historia  o nim jest jedyna w swoim rodzaju 🙂

5MyBoshi założyło dwóch młodych chłopaków z Niemiec, Feliks Rohland i Thomas Jaenisc. Uwielbiają sporty uprawiane na wolnym powietrzu, są instruktorami narciarstwa. Stąd wiedza ile znaczy super czapka; to coś więcej niż tylko modne nakrycie głowy, musi być funkcjonalna i wygodna. Pierwsza czapka powstała w pewien bardzo chłodny, śnieżny wieczór w 2009 roku w małej górskiej, japońskiej miejscowości, gdzie przyszli założyciele firmy uczyli dzieci jeździć na nartach.

Koleżanka z Hiszpanii wprowadziła ich w tajniki szydełkowania. Początkowo była to zabawa i sposób na spędzenie czasu w Tokio, jednak podczas imprezy karaoke i po kilku szklankach sake żarty zmieniły się w pomysł na biznes.

Pierwsze czapki sprzedali Australijczykom, którzy zaczepili ich na ulicy “Hej Chłopaki! wasze czapki są świetne. Ile za nie chcecie?”. Zarobek na pierwszych czapkach nie pokrył nawet kosztów wełny.
Po powrocie do Niemiec dwóch przyjaciół wypromowało koncepcję czapek MyBoshi wśród swoich znajomych. Od roku 2010 liczba fanów staje się coraz większa. Każda czapka MyBoshi jest niepowtarzalna. Jest robiona ręcznie, dzięki czemu odzwierciedla indywidualny charakter      i styl  właściciela.

6Każdy z Was może być  projektantem, tworząc unikalną czapkę według najnowszych trendów, kolorów i stylów. Włóczka posiada specjalny splot, który powoduje, że czapka staje się puszysta, sprężysta i miękka. Skład włóczki: 70 % poliakrylu i 30 % wełny.

Przydatny konfigurator:

http://www.myboshi.net/Konfigurator/

Jeśli macie ochotę kupić włóczkę za pośrednictwem naszego sklepu prosimy pisać na adres:

zamowienia@pasmanteria-kolor.pl

Jeden motek to koszt 12,50  zł. + koszty wysyłki od 8 zł

ksiazeczkaUwaga ! Każde zakupione 3 motki włóczki  premiowane oryginalną aplikacją.
Do wysyłki dołączamy bezpłatna ulotkę z instrukcją oraz kolorystyką włóczek.
Istnieje możliwość zakupu książeczki MyBoshi w cenie 9,90 zł w wersji polskojęzycznej.
Znajdziecie w niej  wzory  i obszerny instruktarz wykonania czapki.

 

*historia firmy zaczerpnięta z MyBoshi Polska
*zdjęcia i część tekstu pochodzą z https://pl-pl.facebook.com/myboshipolska oraz   http://www.galplast.com.pl/